Një lojë e re po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po e provojnë, ku numrat tregojnë shumë për ju.

Këtë e vërteton edhe loja në fjalë pasi mjafton të merrni 3 shifrat e fundit të numrit tuaj të telefonit, dhe të gjeni kuptimin si më poshtë.

Kuptimi i çdo numri:

1 – Paratë

2 – Blerjet

3 – Dashuria

4 – Alkoli

5 – Ushqimi

6 – Udhëtimet

7 – Gjumi

8 – Seksi

9 – Miqtë

0 – Muzika

Shëmbull: Nëse 3 shifrat e fundit të numrit tuaj janë “593”, atëherë gjërat që ju bëjnë të lumtur janë; ushqimi, miqtë, dhe dashuria.

Capture-63.png

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook