Presidenti aktual i FSHF-së, Armand Duka rikonfirmohet për të pestën herë në krye të institucionit të futbollit.

Menjëherë pas shpalljes së Armand Dukën në krye të FSHF-së, kandidati dhe njëkohësisht Deputeti i Partisë Socialiste, Bashkim Fino shkoi për ta përqafuar.

Fino i ka uruar Dukës punë të mbarë gjatë 4 viteve të ardhshme në krye të FSHF.

Gjatë raundit të dytë presidenti aktual i FSHF-së, ka marrë 38 vota ndërsa Bashkim Fino vetëm 24 vota, 3 prej tyre ishin të pavlefshme.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook