Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare në “Facebook”, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike listën zyrtare të kanditatëve në Asamblenë e 7 shkurtit për organet e reja drjtuese të FSHF-së.

logo_fshf_28_shtator

Siç edhe konstatohet, kjo listë është e përbërë nga prokurorë, deputët dhe njerëz të ndryshëm që nuk kanë lidhje me botën e sportit.

Kandidatë për President të FSHF-së

 1. z. ARMAND DUKA
 2. z. BASHKIM FINO
 3. z. SHPËTIM HALA

Kandidatë për Anëtarë Komiteti të FSHF-së

 1. z. ABDYL KURIU
 2. z. ARBEN DERVISHAJ
 3. z. ALBERT LENJA
 4. znj. ALDONA SYLAJ
 5. z. ARTAN SHYTI
 6. z. BARDHYL MINXHOZI
 7. z. BARDHYL JERA
 8. z. EDUARD PRODANI
 9. z. EDMOND SPAHIU
 10. z. EDVIN LIBOHOVA
 11. z. EKREM SPAHIU
 12. z. ENKELEID ALIBEAJ
 13. z. ERALD KAPRI
 14. z. ERIDJAN SALIANJI
 15. z. ERVIN BAKU
 16. z. LUTFI NURIU
 17. z. KRISTJAN GJIDODAJ
 18. z. GAZMEND KADI
 19. z. GENCI GJYLSHENI
 20. z. GEZIM PODGORICA
 21. z. SHKËLQIM MUÇA
 22. z. THEODHORI SOLLAKU
 23. z. VASIL BICI

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook