Mesa duket dilema e madhe se cila kompani ka produktin e saj më të qëndrueshëm ka marrë fund.

Në të gjitha testet, Iphone dhe Samsung, kanë rezultuar të jenë mjaft të fuqishëm në çdo aspekt.

Dy gjigandët i kanë kaluar të gjitha testet e qëndrueshmërisë me sukses.

Së fundmi, dy gjigandët mobilë janë testuar në një enë të mbushur me Coca Cola.

Në të valë e në të ngrirë, iPhone e Samsung i kanë rezistuar me sukses dy temperaturave, duke punuar normalisht pas testit.

https://youtu.be/ziuSDvwfNzw

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook