Familjarët e adoleshentes 18-vjeçare po prisnin që vajza të kthehej nga shkolla, por prej 24 orësh ajo ka humbur pa gjurmë.

Shtetasi me inicialet XH.GJ, 41 vjeç, banues në fshatin Pezë e Madhe, ka bërë kallëzim në Polici se, pasi ka mbaruar mësimin, nuk i është kthyer në banesë e bija, K.GJ, 18 vjeçe.

Policia tha se kanë nisur hetimet dhe po punohet për gjetjen e saj.

Jane marre ne pyetje shoqet e saj te klases me te cilat ka qene se fundmi para se te zhdukej.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook