Një grumbull mbeturinash në Lezhë është përfshirë nga zjarri, pasditen e sotme.

Mësohet se disa fëmijë, i janë afruar grumbullit të madh të mbeturinave që ndodhej pranë banesave të tyre, dhe i kanë vënë zjarrin.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur dy forca zjarrfikëse, dhe po punohet për shuarjen e zjarrit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook