Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë “Brrylit” ereth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme.

Forcat e zjarrfikëses kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Burime nga policia thonë se banesa ka marrë flakë aksidentalisht, por për fat të mirë ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook