Federata Shqiptare e Futbollit zyrtarizoi kalendarin për javën e 21-të të Superligës.

Ditën e shtunë nisin sfidat dhe janë të shpërndara në tre ditë. Kjo axhendë është e detyruar dhe nga impenjimet e skuadrave në mesjavë për sfidat e kthimit në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë.

SUPERLIGA / KALENDARI JAVA 21

E shtunë, 9 shkurt
Partizani (17:00) Kastrioti

E diel, 10 shkurt

Kukësi (14:00) Tirana
Luftëtari (14:00) Flamurtari
Teuta (17:00) Kamza

E hënë, 11 shkurt
Skënderbeu (14:00) Laçi