Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeAdoleshenti shqiptar mrekullon Gjermaninë, juria ngrihet ne kembe sapo ai nis te...

Adoleshenti shqiptar mrekullon Gjermaninë, juria ngrihet ne kembe sapo ai nis te kendoje(Video)

Është duke u mbajtur gara e madhe e The Voice Kids në Gjermani, dhe së fundi, jurinë e kësaj gare e ka mahnitë zëri i Besim Karpuzit, që vjen nga Drenica e Kosovës.

Ai ka fituar zemrat e jurisë në audicionet e fshehura, kurse vetë juria e ka vlerësuar talentin shqiptar një këngëtar të vërtetë, duke ia vlerësuar zërin, por edhe qëndrimin e tij.

Familja e Besimit ka qenë mjaft e emocionuar përgjatë gjithë performancës së djalit të tyre, po më në fund gjithçka u shpërblye.

Për më shumë mund ta ndiqni performancën e Besimit, i cili tashmë vazhdon garën në kompeticionin e rëndësishëm të muzikës në Gjermani.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments