Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeDielli mbush sot 1-vjeç, Arbana shkuan fjalët më të vecanta për të...

Dielli mbush sot 1-vjeç, Arbana shkuan fjalët më të vecanta për të (Foto)

Djali i dytë i Arbanës, Dielli, mbush sot 1-vjeç dhe sigurisht nuk mungon urimi nga moderatorja.

Me një kolazh fotosh që nga lindja e deri tek kjo e sotmja, Arbana ka bërë postimin më të ëmbël në Instagram.

“Gëzuar Ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që me risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund te lindë sërish.

Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, shkruan ajo.

Ndërkohë, aktualisht ajo po mban festën e Diellit me miqtë e saj. Ndërsa kjo festë mbahet në këtë orë, pasi në darkë Arbana Osmani është në krye të detyrës, do drejtojë Big Brother Vip.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments