Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeI fundit! Tjetër tërmet i fuqishëm në Shqipëri, ndihet në disa qytete...

I fundit! Tjetër tërmet i fuqishëm në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja epiqendra

Shqipëria është goditur përsëri nga lëk undjet e tërmetit.

Mbrëmjen e sotme një tërmet me magnitudë 3.0 është regjistruar në jug të Shqipërisë.

Lëkundjet sizmike janë ndier në Sarandë, Gjirokastër dhe Delvinë.

Sipas të dhënave tërmeti ishte me thellësi 2 km me epiqendër pranë Gjirokastrës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments