Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeHoroskopiMeri paralajmëron një ndryshim shumë të madh për këtë shenjë horoskopi

Meri paralajmëron një ndryshim shumë të madh për këtë shenjë horoskopi

Dashi
Jeta juaj nese jeni lindur ne dhjetediteshin e trete te shenjes tuaj do marri nje kthese dhe nje ndricim. Periudhe apokaliptike do ta quaja per ju duke ju cliruar nga erresira e marredhnieve te veshtira

Demi
Shpirti juaj do lodhet pasi e gjithe energjia e henes se plote do jete perballe jush. Do keni tendencen ta shikoni ndryshimin jashte jush jo brenda jush. Keshtu qe puna dhe rutina do marri me shume vemendje. Kujdes shendetin

Binjaket
Kjo hene e Plote ne Dash ju ndez per njohje te reja dhe qellime te zjarrta. Takime joshese dhe ambjent flirtues dhe krijues do ju rrethojë. Rrethi i zjarrit do beje pune nese jeni vertet nje magjistar ne energji krijuese

Gaforrja
Nje kurorë e zjarrte ju pret dhe mund te jete fundi i fillimit te nje epoke te re apo fundi i nje epoke te rendesishme per ju ne karriere. Toka e djegur mund te behet më pjellore ose nje fillim i ri. Por e sigurt qe nje film perfundon ketu dhe tani

Luani
Ju pershtatet shume kjo hene e Plote ne Dash. Zjarr per zjarr dhe mund te forconi pasionin tuaj per te jetuar apo filluar nga e para jeten tuaj. Nje marrdhenie e re ju pret shume joshese

Virgjeresha
Pasionin e madh do ta jetoni se brendshmi dhe ne intimitet. Rendesi ka qe te mos jeni hakmarres ne ndjenje dhe xheloze pasi mund te sakrifikoni cdo gje duke e gjuajtur me rrufene e zjarrte shkateruese

Peshorrja
Per here te pare do ju interesoj inisiativa personale dhe jo ajo ne cift apo ne grup. Shume gjera qe i keni quajtur baza juaj bashkepunuese do shemben para jush dhe do kerkoni liderin qe bene ndryshimin ne jeten tuaj apo ne marrdhenien tuaj personale

Akrepi
E keqja qe nuk shf aroset d igjet. Tani e keni ne dore armen tuaj te zjarrte qe do ju sjelli drejtesine ne punen dhe jeten tuaj. Cdo pengese e keqe digjet dhe ju hap rrugen nga zjarri i henes se plote ne Dash dhe Plutonit tuaj ne Peshore qe kerkon ndryshim

Shigjetari
Dashuria do jete fjala e pare dhe e fundit qe do ju urdheroj ne kete periudhe. Pasione te medha te fshehta apo jo do zbulohen dhe do marrin bileten per ne parajse apo per ne ferr

Bricjapi
Nje molle sherri apo nje apokalips ne ceshtjet familjare do ju detyroj te veproni me shpejt dhe te mos jeni kaq te ngurte perball provokimeve qe jeta ju therret. Nje ndryshim i madh ne jeten tuaj familjare po afron

Ujori
Zjarri i henes se Plote ne Dash do jete nje aleat i fuqishem ne rrugen tuaj dhe si nje pishtar ne erresire do ju tregoj rrugen ne shpellen e panjohur e te erret ku jeni futur

Peshqit
Nuk do kete uje burimi apo deti qe e shuan zjarrin dhe etjen tuaj te brendshme per ndryshim dhe clirim shpirteror. Nje zbulim i nje natyre te fshete tuajen apo nje lidhje e fshehte do beje diferencen ne jeten tuaj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments