Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajme“S’do t’i hidhnin sytë as gjysma e djemve jashtë”/ Artanit shan keq...

“S’do t’i hidhnin sytë as gjysma e djemve jashtë”/ Artanit shan keq Tolen, ‘pl*sin’ të qeshurat në studio

Tola dhe Artani janë përfshirë në një debat në studio pas transmetimit të takimit të tij me Ritvanën.

Pyetja e Tolës nxiti reagimin e Artanit, i cili i tha se është me fat që është pjesë e programit sepse as gjysma e djemve nuk do dilnin në takim me të po të ishte jashtë.

Tola-Ritvanën: Ç’të shtyu ta zgjidhje në takim?

Artani: E ka thënë arsyen. Ti e ke parë veten si je? Je si aeroplan pa pistë. Nuk ke ku qëndron.

Tola: Ti të kesh fatin të bësh takime si kam bërë unë. Mbaj vendin që të takon dhe mos mu drejto fare.

Artani: I ke takimet të gjitha njësoj. Nuk e bën dot diferencimin.

Tola: E ke ndritur ti takimin tënd? Ç’ke që flet kot? Unë pyes Ritvanën, ç’ke që hy si pykë kot.

Artani: Je me fat që ke këtu se as gjysma e djemve këtu s’do të të zgjidhnin po të ishe jashtë.

Më pas, një moment kur i thotë “alo”, bën që vajzat të qeshin duke thënë se veprimi i tij ishte femëror.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments