Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizSherr masiv mes banorëve në Big Brother VIP, ja kush u bë...

Sherr masiv mes banorëve në Big Brother VIP, ja kush u bë shkak

Ka nisur keq mbrëmja e sotme në Big Brother VIP.

Shkak është bërë një pyetje e bërë të premten konkurrentit Ardit Çuni.

Pyetja është bërë mbi preferencat e tij për vajzat apo djemtë.

Paloma prej tre ditësh insiston të marrë përgjigje nga Arditi, i cili e mohon kategorikisht diçka të tillë.

Por me të nisur spektakli mbrëmjen e sotme, Arbana ka pyetur Palomën se pse ka insistuar kaq shumë, shkruan meganews.al.

Ajo tha se ishte gjithçka spontane, por nuk u mbështet nga konkurrentët e tjerë.

Monika, Arjola dhe Donaldi iu vërsulën keq, sa bënë që situata të tensionohet brenda shtëpisë.

Kaq u desh që Arbana ta ndërpriste temën e diskutimit, për të kaluar tek një çështje tjetër.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments