Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeShowbizBashkimi “thyen akullin”, fton Alvisën në kërcim, i sjell edhe dhuratë. Ja...

Bashkimi “thyen akullin”, fton Alvisën në kërcim, i sjell edhe dhuratë. Ja çfarë biseduan me zë të ulët

Bashkimi ka kërkuar që të vijojë njohjen me Alvisën, të cilën e ftoi në kërcim.

Ajo nuk hezitoi të pranonte, pavarësisht se ai re fuzoi takimin me të para disa kohësh.

Teksa po kërcenin dhe po shijonin praninë e njëri-tjetrit, Alvisa i tha: “Shyqyr e bëre bam.”

Më pas e pyeti përse e ftoi në kërcim, ndërsa Bashkimi iu përgjigj “se do të vazhdojë njohjen bashkë.”

Përgjigja e Alvisës ishte e shkurtër: “U këpute fare” dhe të dy filluan të qeshnin.

Në fund i solli dhe një buqetë me lule, të cilat shoqëroheshin me një pusullë ku shkruhej: “Ti e meriton…”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments