Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeDeklarata e fortë e gazetarit: Në hotelin ku vd*qën turistët rusë, dy...

Deklarata e fortë e gazetarit: Në hotelin ku vd*qën turistët rusë, dy muaj më parë aty ka humbur jetën edhe…

Vde.kja e katër turistëve rusë në një hotel luksoz në Qerret të Kavajës ka tronditur mbarë opinionin publik. Trupat e pajetë të tyre u gjetën nga recepsionistja e hotelit, e cila kishte nisur të dyshonte se ata s’po përgjigjshin dhe po vonoheshin më shumë seç duhej. Vik timat ishin familjarë me njëri-tjetrin.

Në lidhje me këtë ngjarje ka folur edhe gazetari Spartak Koka, i cili bëri një deklaratë të fortë ku u shpreh se në të njëjtin hotel ku humbën jetën katër turistët rusë, në SPA-në e hotelit ka vd.eku.r 2-3 muaj më parë një turist polak.

Koka deklaroi:

Në të njëjtin hotel para 2-3 muajsh ka gjetur vdekjen një shtetas polak 55 vjeç. Në të njëjtin hotel, në të njëjtën SPA. Dhe po ju jap informacion. Shkaku i vde.kj.es i shtetasit polak është vendosur arr.est ka.rdi.ak. Dyshohet se është përdorur lëndë na.rkot.ike. Është dy tre muaj më parë. E kam të konfirmuar nga pol.icia dhe prokuroria e Kavajës. Është vendosur mosfillim i çështjes. A është ak.sident.ale ? Emrin nuk arrita dot ta marr sot.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments