Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeE frikshme! Fenomeni i cuditshëm në Sarandë, deshmia e te riut: Thithte...

E frikshme! Fenomeni i cuditshëm në Sarandë, deshmia e te riut: Thithte ujë në det!(Foto)

Një qytetar ka dërguar disa fotografi shumë interesante ne rrjet. Bëhet fjalë për një fenomen natyror të ngjashëm me një tornado. Fotot sipas tij janë shkrepur midis Sarandës dhe Igumenicës.

Qytetari tregon se kjo rrymë ajëri ishte krijuar mbi det dhe duket se është duke thtithur ujin prej tij ndërkohë që në sfond dëgjohej edhe zhurma.

Mesazhi i plotë i qytetarit për JOQ Albania:
Kjo rrymë ajëri po thith ujë në det dhe ndihet shumë zhurmë e madhe. Fotot i kam marrë midis Sarandës dhe Igumenicës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments