Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizE mbani mend “Rubin”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën...

E mbani mend “Rubin”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën 42-vjeçare

Ajo është një nga aktoret që mori më shuam famë dhe në vendin tonë për shkak të telenovelës “Rubi”.

Bukuria e saj dhe aftësia në aktrim morën të gjithë vëmendjen.

Por si është jeta e saj ditët e sotme dhe si duket Rubi?!

Ajo është bërë mama shumë e re, e një djali i cili quhet Segio.

Gjithashtu Rubi është bërë dhe gjyshe e një mbese të quajtur Mila.

Edhe sot në moshën 42 vjeçare ajo ka një bukuri marramendëse.

Gjyshi i saj nga babai ishte japonez. Nëna e saj është me prejardhje libaneze.

Rubi ishte një nga serialet më të ndjekura meksikane në Shqipëri.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments