Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeJetë dhe StilGjyshi 93-vjeçar merr v*agra çdo natë, nipi sh*kohet kur mëson arsyen

Gjyshi 93-vjeçar merr v*agra çdo natë, nipi sh*kohet kur mëson arsyen

Një i moshuar në spital e ka lënë pa fjalë nipin e vet kur i tha se infermieret i japin v*agra çdo natë, para se të flejë.

Nipi shkoi për ta vizituar gjyshin në spital dhe kur po e pyeste për shërbimin dhe kushtet, mbeti pa fjalë kur plaku i tha se merrte edhe v*agra.

Por, më interesantja vjen më pas, kur nipi i alarmuar shkoi të inferierja për ta pyetur se përse e bënte një gjë të tillë.

“Çdo natë në orën 10 i japim atij një filxhan çokollatë dhe një tabletë v*agra. Çokollata e bën atë të flejë, dhe viagra e ndalon të rrokulliset nga shtrati”, ishte shpjegimi që infermierja i dha nipit.

Nga ana tjetër, vetë gjyshi ishte i kënaqur dhe tha se ndihej shumë mirë kur zgjohej në mëngjes. /k.k/noa.al/

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments