Sunday, October 31, 2021
Google search engine
HomeLajmeI fundit! Rrëzohet dhe shp ërthen në flakë avioni me pasagjerë në...

I fundit! Rrëzohet dhe shp ërthen në flakë avioni me pasagjerë në bord (VIDEO)

Një ngjarje e trishtë raportohet të ketë ndodhur në Teksas, ku një avion çarter me 21 persona, është rrëz uar ndërsa po bënte përpjekje për t’u ngritur nga Aeroporti Ekz ekutiv i Hjustonit.

Mediat e huaja, bëjnë me dije se pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit kanë mbi jetuar, dhe vetëm njëri prej tyre është pla gosur.

Avioni pasi është rrëz uar ka marrë f lakë, sakaq autoritetet kanë mbërritur në vendngjarje, për hetimin e rrethanave.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments