Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizMbërtheu publikun para ekranit, por Olsa Muhameti merr vendimin drastik per "Përputhen"

Mbërtheu publikun para ekranit, por Olsa Muhameti merr vendimin drastik per “Përputhen”

Autorja Olsa Muhameti realizon shpesh biseda virtuale me ndjekësit në Instagram, ku jep detaje rreth “Përputhen”.

Olsa ka njoftuar se ky mund të jetë viti i fundit që ky emision dashurie transmetohet në ekran. Ajo ka shkruar se do të bëjë pak pushime e më pas do të rikthehet me ndonjë projekt të ri.

“Mendoj se ky është viti i fundit që unë bëj “Përputhen”. Kështu që do më duhet të pushoj pak dhe pastaj një projekt të ri pse jo, kismet”, ka njoftuar Muhameti.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments