Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeShowbizNuk janë parë më bashkë, çfarë ka ndodhur mes saj dhe Çiljetës?...

Nuk janë parë më bashkë, çfarë ka ndodhur mes saj dhe Çiljetës? Ingrid Gjoni rrëfehet si kurrë më parë

Në media është përfolur shpesh se Çiljeta dhe Ingrid Gjoni nuk janë më mikesha të ngushta si dikur që bënin namin. Kjo pasi ato nuk janë parë prej kohësh bashkë. Mirëpo, si qëndron e vërteta?

Ingridi ishte së fundmi e ftuar në rubrikën “Në fermë”, në “E Diell”, ku foli rreth raportit me këngëtaren. Ajo tha se shoqëria e saj me Çiljetën mbetet e paprekur që 20 vite.

“Ne kemi marrëdhënie shumë të mira. Rezultoi shoqe shumë e mirë 20 vjet, prandaj e mbaj akoma me fanatizëm shoqërinë. Çiljeta është si shpirt dhe bëhemi për të nxjerrë kalamanjtë”, u shpreh Ingridi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments