Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmePërgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Përplaset për vd*kje 48- vjeçari,...

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Përplaset për vd*kje 48- vjeçari, shoferi pas aksidentit bën veprimin e rëndë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një a ksident i rëndë me pasojë v d ekjen ka ndodhur në Berat.

Burimet bëjnë me dije se në vendin e quajtur “Çentër Shqiptare”, Kombinat, shtetasi A. A., 48 vjeç, banues në lagjen Çlirim, Berat, duke kaluar rrugën, është g o ditur nga një mjet dhe për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit, ende i paidentifikuar, pas aksi dentit, është larguar nga vendngjarja. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aks identit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments