Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmePronari i la në kompani me mirëbesim, shqiptari merr shumën e majme...

Pronari i la në kompani me mirëbesim, shqiptari merr shumën e majme prej mijëra eurosh dhe largohet

Një person ka raportuar në polici se punonjësi ka marrë xhiron ditore me vlerë prej 1 mijë e 40 eurove. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës në Graçanicë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Rasti është kallëzuar dhe po hetohet si “Keqpërdorim i besimit”.

“Graçanicë, 19.10.2021-10:55. Ankuesi mashkull nga Kosova ka njoftuar se punonjësi i tij, mashkull, nga Kosova ka marrë xhiron në vlerë të 1040.99 euro dhe nuk e ka dorëzuar në kompani. Rasti duke u hetuar”, ka bërë të ditur policia.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments