Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeSh*kon Sazan Guri: S’mbaj maskë, kam puthur plaka gjithandej

Sh*kon Sazan Guri: S’mbaj maskë, kam puthur plaka gjithandej

Pedagogu Sazan Guri është shfaqur skeptik në lidhje me v a ksinat dhe procesin e vaksinimit në vend. Madje ai vuri në dyshim edhe mënyrën se si mund transmetohet C ovidi. Guri tha gjatë mbrëmjes së sotme se ka kaluar dy herë një gjendje gripi, ndërsa theksoi se nuk ka bërë test dhe se nuk ka marrë asnjë masë për parandalimini e Co vidit.

Ai u shpreh:

Isha përgatitur për grip dhe grip kalova. Nuk mbaj as maskë, as test as distancë, kam puthur plaka gjithandej. Ajo asimptomatik është gënjeshtër. O je shtatzënë o nuk je, o ka C ovid o nuk ka.

Më tej Sazan Guri kusndërshtoi edhe mënyrën e takimit me grusht mes njerëzve duke theksuar se pëllëmba ishte e përgatitur për prekjet që prej krijimit të njeriut. “Po të jetë për takimet, kjo ka 3 milion vjet që është bërë për të prekur, me pëllëmbë nuk e merr kurrë”- u shpreh ai.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments