Sunday, October 31, 2021
Google search engine
HomeLajmeA janë larguar nga Për’puthen? Hyseni dhe Eduardi reagojnë për herë të...

A janë larguar nga Për’puthen? Hyseni dhe Eduardi reagojnë për herë të parë dhe tregojnë të vërtetën

Për’puthen, emisioni i dashurisë, ndër më të ndjekurit e Top Channel, gjithmonë shoqërohet me polemika, sidomos kur bëhet fjalë për konkurrent të larguar apo të pezulluar.

Këto puntata, konkurrentët Hysen Ramaj, i njohur si Bushi dhe Eduard Kuçi nuk kanë qenë prezent në studio, e të dy konkurrentët kanë reaguar.

“Përshendetje të gjithëve! Si fillim dua t’ju falenderoj nga zemra për të gjitha mesazhet dhe komentet pozitive që keni shkruar për mua, jeni një mbështetje shumë e madhe, pavarësisht gjithçkaje mesazhet tuaja më bëjnë të ndihem më mirë me veten time dhe me situatë.

Shumë pyetje më kanë ardhur se përse jam larguar nga Për’puthen dhe nëse do vazhdoj përsëri.
Nuk jam i përjashtuar, për momentin jam i pezulluar për shkak të një debati që ndodhi në studio.
Nuk di të them do jem apo jo përsëri pjesë e programit, por di të them që jam mirënjohës kundrejt jush për mbështetje dhe frymëzimin që më keni dhënë.”

Qarkullon në rrjet lajmi se Hyseni është pezulluar pasi është konfrontuar fizikisht me Brunon, për shkak të Alvisës, ish-të dashurës së tij. Të gjitha këto mbase zbulohen në puntatën e Për’puthen Prime.

No description available.

Përsa i përket Eduardit, ky i fundit ka kërkuar mendimin e ndjekësve duke i pyetur se a duhet të kthehet apo jo. Kjo lë të nënkuptohet se Eduardi largohet dhe hyn sipas dëshirës së tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments