Sunday, October 31, 2021
Google search engine
HomeLajmeArsyeja sh*kuese! Ja pse u pezullua Shefi i Policisë në Korçë dje

Arsyeja sh*kuese! Ja pse u pezullua Shefi i Policisë në Korçë dje

Gjashtë punonjës të policisë së Korçës janë pezulluar dje nga detyra, ku mes tyre është dhe shefi i komisariatit Krenar Gjokutaj si dhe shefi i qarkullimit Kelmend Pikuli.

Por sot po qarkullon njw version lidhur me shkakun e pezullimit nga detyra.

Gazetari Klodian Tomorri thote se shefi ne Korce eshte pezulluar se ka lejuar nje prift te levize jashte pres policore.

“Kur e pashe ne fillim kete lajmin se pezullohet shefi i policise ne Korce pasi lejoi priftin te qarkullonte pas ores policore thashe do jete ndonje f ake. Por qenka i vertete”, shkruan gazetari.

Të pezulluar
– Krenar Gjokutaj, shef i Komisariatit të Policisë Korçë
– Klemend Pikuli, shef Sektori i Qarkullimit Rrugor në DVP Korçë
– Petro Fraholli, specialist për qarkullimin rrugor Korçë

– Genci Hysi, agjent verifikues pranë Sektorit Qarkullimit Rrugor DVP Korçë
– Çlirim Akrobati, agjent verifikues pranë Sektorit Qarkullimit Rrugor DVP Korçë
– Kamber Kllogjeri, agjent verifikues pranë Sektorit Qarkullimit Rrugor DVP Korçë

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments