Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizBeniada nuk përmbahet, puth dhe lëpin Ilirin para kamerave(Video)

Beniada nuk përmbahet, puth dhe lëpin Ilirin para kamerave(Video)

Prova javore në “Big Brother VIP” konsiston në mbajtjen veshur të një bluze të përbashkët. Banorët janë ndarë në çifte dhe një prej tyre është Beniada dhe Iliri.

Teksa kjo e fundit ka folur italisht, Iliri i është kthyer “Na çmende me këtë italishten m’u në vrimë të veshit”. Ndërkohë Beniada e ka puthur në faqe dhe më pas e ka lëpirë.

Ky gjest është pasuar me shumë të qeshura nga dyshja dhe nga banorët e tjerë të shtëpisë. “Çpo ndodh mes Beniadës dhe Ilirit?”, ka pyetur Fifi.

“Histori f allco”, është përgjigjur Iliri duke qeshur.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments