Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeShowbizE rëndë në Përputhen. Zbulohet arsyeja e vërtetë pse e larguan Hysenin...

E rëndë në Përputhen. Zbulohet arsyeja e vërtetë pse e larguan Hysenin nga emisioni, paska ndërhyrë edhe policia

Para disa ditësh moderatorja e emisionit “Përputhen” ka deklaruar se Hyseni, konkurenti i cili bëri shumë bujë më hyrjen e tij, për shkak se ishte ish i dashuri i Alvisës, është larguar nga ana e produksionit.

Shumë nga poubliku u bënë kuriozë për të ditur arsyen pse, por Bora nuk dha asnjë shpjegim duke u shprehur se do e zbulojmë më vonë se çfarë ndodhi.

Gjithsesi po përflitet në rrjet se arsyeja e vërtetë e largimit të tij lidhet me një sh err të bërë mes tij dhe Brunos.

Sh erri ka agr avuar dhe është dashur ndërhyrja e policisë për të q etësuar situatën. Ende nuk ka ndonjë reagim nga dy protagonistët Hyseni dhe Bruno, madje as nga produksioni. Prandaj pritet që çdo gjë të sqarohet me kalimin e kohës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments