Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajme“E rrihja se rrinte në TikTok”/ Shtang i riu për gruan: Ajo...

“E rrihja se rrinte në TikTok”/ Shtang i riu për gruan: Ajo ju jepte numra telefoni dhe 10 mijë leksha policëve (Video)

Një bisedë në telefon mjaftoi që dy të rinj nga Fushë-Arrëzi të lidhnin jetën bashkë në martesë e të bëheshin prindër të dy fëmijëve. Por historia nuk pati fund të lumtur.

Por historia nuk pati fund të lumtur. Pretendime për dh u në, tra dhëti e mosmarrëveshje të tjera i cuan disa herë në dyert e policisë dhe gjykatës derisa erdhi divorci.

Në studion e emisionit ‘Me zemër të hapur’ të gazetares Evis Ahmeti, sot ishte 37 vjeçari i cili do të rrëfejë historinë e tij problematike si edhe dyshimet për persona që sipas tij i kanë prishur familjen.

“Nuk dua të rikthehem me gruan. Dua vetëm vajzën. Nuk kërkoj dot të drejtën në gjykatë e polici sepse aty funksionon leku dhe trupi” shprehet ai ndërsa flet se si u njoh me ish gruan e tij

“Në telefon. krijoja numra kot derisa doli kjo. U takuam u njohëm, që atëherë ka ndërhyrë kunata. I tha të motrës pse lidhesh me atë ai ka mb y tur një grua. Unë s’kam lidhje me atë ngjarje se për atë është d ënuar një tjetër. Unë atëherë isha 15 vjec. Që atëherë ka nis një ftohje me gruan. Gruaja ime gënjen sy më sy. Edhe ta rr ahësh ajo sndron mendje.” tha ai, ndërsa pranoi edhe dh u nën e ushtruar ndaj saj.

“Po e pranoj e kam rra hur disa herë. Në fillim jo tani. Rrinte në instagram e tik tok nuk kujdesej për fëmijët. Ajo është shumë e paaftë. Ajo duhet t’i shërbejë fëmijëve dhe burrit” vijoi më tej 37-vjecari.

“Në 23 shtator kemi pasur de bat. Më ofe ndonte më fy ente. ai ka gjëra të tjera në kokë. Këmi qenë 13 vite martesë dhe tani më hedh fajin mua. Unë e kam mbajtur edhe kur ka qenë i sëmurë. Ai është d ënuar për dh u n ë në familje. Në shkurt u la i lirë. E fala. ai nuk mund të më thotë mua jam e papërgjegjshme. Ekam falur për të mos e ndarë nga fëmijët. Ai më ka kërc ënuar me vajzë. Më ka thënë ose e marr unë ose përfundoj në b ur g. “ tha ish gruaja e 37-vjeçarit.

37 veçari: Kunata që në fillim më ka thënë do të të ndaj dhe ia arriti qëllimit. edhe unë kam përfunduar në bu rg se kam marrë thi kën. Jam d ënuar 18 muaj me kusht.

Evis Ahmeti: Si rrinë fëmijët me 2 prindër të dhunshëm. Njëri është i dh u nshëm ndërsa tjetri merr th ikën.

Ish-kunata: Unë skam qënë dakord që ky të ishte kunati im. Unë kam 12 vjet që u jap lek të jetojnë. Ata ishin jashtë, nuk kishin shtëpi. Unë jetoja pa dokumente që në 2008. Shtëpinë ua fali kisha. Ai gjithë jetën kanë ushtruar dhunë. Ai nuk ka qenë as kur lindën fëmijët sepse ka qenë në b urg. Motra shkoi vetë në maternitet dhe v uajti shumë. Asnjë nga familja e tij nuk u kujdes për motrën.

37 vjeçari: Kam pretendime për tra dhëti. Ajo ju jepte numra telefoni dhe 10 mijë leksha policëve

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments