Monday, November 1, 2021
Google search engine
HomeLajmeKledi dhe Donaldi krijojnë një skenë qesharake në shtëpinë e “Big Brother",...

Kledi dhe Donaldi krijojnë një skenë qesharake në shtëpinë e “Big Brother”, i shkrijnë të gjithë së qeshuri (FOTO)

Donaldi dhe Kledi kanë krijuar një skenë komike në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Djemtë kanë bërë një sflilatë mode buzë pishinës, duke i shkrirë të gjithë së qeshuri.

Ato kanë luajtur rolin e modeleve, të veshur vetëm me peshqirë.

“Ua ça zëri paske mi motra”, dëgjohet t’i thotë Semi Donaldit.

“Normal mi shpirti mos më paragjyko nga veshja”, i kthehet ai me shaka.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments