Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizMarko priste takim, konkurrentja del dhe tregon te pasmet në mes të...

Marko priste takim, konkurrentja del dhe tregon te pasmet në mes të skenës

Mbrëmjen e sotme në “Për’puthen” po transmetohet takimi mes Toles dhe Markos, i cili duhet thënë që nuk la konkurrent pa komentuar.

Marko në takimin me Tolen e quajti Mikelën thatiqe, ndërsa kjo e fundit doli në mes të studios dhe i bëri një piruetë për t’i treguar linjat trupore.

“U habita në fakt se prisja takim nga ajo thatuqa, Mikela. Nuk më pëlqeu mënyra si e ka bërë zgjedhjen e takimit. Ajo ka bërë rolin e mamit në takime. Ka thënë që dua burrë me rr dhe ka dalë në takime me fëmijë”, tha Marko.

Ndërsa Mikela u përgjigj: “S’jam thatuqe, ndoshta s’më ke parë mirë, po të bëj një piruetë. Jam shumë në rregull me format që kam.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments