Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeJetë dhe Stil‘A je në vete, kam BURRlN në krevat’, por përgjigja që i...

‘A je në vete, kam BURRlN në krevat’, por përgjigja që i jep ish-i do ju bëjë të qeshni me Iot

Është interesante mënyra se si zgjedhin të ndahen çiftet. Mbetet për t’u vlerësuar ndarja miqësore, megjithëse janë të rralla sepse thuhet që një ish-partner nuk mund të jetë kurrë shoku/shoqja jote.

E keni provuar ndonjëherë t’i shkruani “ishit” tuaj pas disa kohësh kur gjithçka ka mbaruar?
Epo, një i ri nga Tirana e ka bërë këtë dhe përgjigja që i ka kthyer vajza është epike.

Djali, i cili ka dërguar bisedën për JOQ.al i shkruan vajzës:
”O la po ku je?”

Dhe mesazhi që i vjen pas mesnatës nga vajza është:
”Po mire, je normal ore që shkruan në këtë orë?

Lali e kam në krevat burrin dhe nuk kërkoj dashnor, flije mendjen nga kjo anë. Do rrish në fb, rri, s’do, ik vlla.”

I befasuar nga përgjigja e vajzës, që është ish e dashura e tij, djali nuk ia ka përtuar përgjigjen që vijon ne linkun më poshtë:

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments