Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmeBora dhe Donaldi takohen bashkë brenda shtëpisë së Big Brother, ndodh puthja...

Bora dhe Donaldi takohen bashkë brenda shtëpisë së Big Brother, ndodh puthja e shumëpritur

Bora Zemani mbrëmjen e sotme u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Bora tha se kishte kërkuar nga produksioni që të takonte Semin, për shkak të gjitha gjërave që kanë ndodhur këto ditë me të.

Por, prezenca e saj emocionoi në shtëpi edhe Donaldin, i cili i shprehu dëshirën Arbanës për ta takuar.

Takimin e konfirmoi edhe Bora.

“Ëndrra m’u bë realitet, mund të të shoh 24 orë, se çfarë po bën”

recomme
Presionit të publikur për një puthje, çifti iu përgjigj pozitivisht.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments