Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmeBora në Big Brother VIP, reagimi i pabesueshem i Donaldit kur e...

Bora në Big Brother VIP, reagimi i pabesueshem i Donaldit kur e sheh në shtëpi

Mbrëmjen e sotme nv Big brother Vip është diskutuar mjaft për çështjen e Semit dhe të Donaldit.

Për të gjitha lajmet që kannë qarkulluar në rrjet, vendosi sot të reagonte Bora Zemani.

Moderatorja erdhi në studion e Big Brother VIP për të mbështetur Semin, për të gjitha ç’ka janë thënë dhe shkruar. Sipas Borës, ndaj saj po bëhet një padrejtësi.

Por, kur në ekran Arbana tha se sot ka ardhur dikush në shtëpi, Donaldi thjesht vuri duart në kokë kur pa Borën në ekran.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments