Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizHyrja e Donaldit dhe Semit në Big Brother, Bora tregon çfarë e...

Hyrja e Donaldit dhe Semit në Big Brother, Bora tregon çfarë e ka mërzitur më shumë, na habiti

Ashtu siç u njoftua, Bora Zemani u bë pjesë e Big Brother VIP mbrëmjen e sotme.

Bora komentoi hyrjen e Donaldit dhe të Semit në Big Brother.

E pyetur nga Arbana, ajo tha se me gjithë lajmet që po qarkullojnë në rrjet, ka qenë në qendër të vëmendjes dhe ndaj ka dashur të ndërhyjë.

Bora u shpreh se i vjen më shumë keq nga fakti se e gjithë barra ka rënë tek Semi.

Arbana: E kishe menduar se Donaldi dhe Semi do kishin këtë miqësi?

Bora: Këtë miqësi kanë patur dhe jashtë, kështu kanë qenë.

Për mua është shumë e rëndësishme që Semi edhe nëse del sot, nuk ka lidhje me ato që flitet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments