Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizNuk ju shkon në mendje kurrë! Donaldi flet për Borën: Ja çfarë...

Nuk ju shkon në mendje kurrë! Donaldi flet për Borën: Ja çfarë i thash para se të futesha në “Big Brother”

Mbrëmjen e sotme Big Brother Vip nisi me rrëfimin e Donaldit dhe historinë e tij me Borën.

Lidhur me deklaratat e tij, Donaldi u shpreh:

“Jam shumë i turbullt. Kam folur me Borën para se të futesha këtu. I kam thënë do hy vetëm dhe do dal vetëm”.

Më tej, Donaldi tha:

“Ajo është vajza që kam dashur me gjithë shpirt, por kur mbarojnë gjërat – mbarojnë. Unë nuk i kthehem më”.

“Unë kam qenë njeri që jam investuar shumë dhe kam qenë shumë i përfshirë në atë lidhje dhe më vjen keq, që kemi humbur kohë kot me njëri – tjetrin”, u shpreh ai.

Megjithatë, kjo deklaratë nuk u besua nga banorët, të cilët e ironizuan.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments