Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeShqiptari bën kërdinë, shtëpi bari me vlerë 381 mijë paund, nuk e...

Shqiptari bën kërdinë, shtëpi bari me vlerë 381 mijë paund, nuk e dija se çfarë bime ishte

Një shqiptar ka përfunduar në pra ngat e policisë pasi ëstë gjetur në një shtëpi bari.

Mësohet se ëhtë arre stuar Olsi F, 29-vjeç. Ai ra në pr angat e policisë në një zonë në Hotspur Road në Angli, ku u gjet në një shtëpi bari.

Para togave të zeza, ai është shprehur se nuk kishte lidhje me bimët nar kotike, por kishte shkuar ti korrte.

Ferhati u shpreh se kishte mbeturi papunë për shkak të pandemisë dhe se i kishin thënë për të korrur disa bimë dhe se ai kishte pranuar pa e ditur se për çfarë bimësh bëhej fjalë saktësisht.

Në shtëpinë ku ishte shqiptari ishin 55 bimë kanabisi që u gjetën në dhomë gjumi lart, së bashku me 118 bimë të pjekura në papafingo dhe 333 fidanë kan abisi nën shkallët.

Ekspertët e d r ogës nga policia vlerësuan se prodhimi kishte një vlerë totale prej 381,000 £.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments