Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmeTragjike, nëna e 5 fëmijëve u gjet e m*sakruar në shtëpi, djali...

Tragjike, nëna e 5 fëmijëve u gjet e m*sakruar në shtëpi, djali i saj pranon për herë të parë që…

Po shkon drejt zbardhjes misteri i vr asjes së 55-vjeçares qe u gjet e masa kruar me th ikë në apartamentin e saj.

Një nga djemtë e saj 20-vjeç është duke shpjeguar për hetuesit detajet e ngjarjes së rëndë pasi ka pranuar se ai është autori i kr imit.

Nëna e 5 fëmijëve jetonte me pak të ardhura dhe familja e tyre është përballur shpesh me probleme, edhe për arsyen se babai, me origjinë nga Pakistani ka ndërruar jetë.

“Vëllai im vr au nënën time”, bërtiste djali i vogël i 55-vjeçares, kur u gjetë pranë trupit të saj të pajetë mes një pellgu me gja k.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments