Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajme“Babisi është shume i papjekur”, miku zbulon se si e tradhtonte piloti...

“Babisi është shume i papjekur”, miku zbulon se si e tradhtonte piloti grek të ndjerën Caroline

Një mik i pilotit grek Babis Anagnostopoulos ka thyer heshtjen duke rrëfyer sekretet e jetës së autorit të kri mit, që v rau gruan, Carolinën në muajin maj të këtij viti. Ai ka treguar se piloti kishte një lidhje paralele.

“Ai kishte një lidhje me një grua tjetër. Kisha parë disa gjëra që Babisit nuk i pëlqenin, si kjo me të dashurën e tij” tha ai.

Më pas ai foli për martesën e mikut të tij me Carolinën, por edhe për fundin tra gjik të saj. “Gjithçka i ndodhi Caroline krejt papritur. Ai u martua me të në Portugali. Askush nuk dinte asgjë.

Pyes veten nëse ai nuk donte të linte shumë hapësirë ​​për shkak të gruas tjetër dhe bënte gjithçka fshehurazi. Ajo tjetra u befasua sepse e mësoi lajmin nga mediat sociale” shtoi ai. “Babisi është një fëmijë i papjekur, joserioz, kaq” deklaroi ai.

Kr imi tron diti Greqinë në muajin maj të këtij viti, ndërsa Babis Anagnostopoulos fillimisht aku zoi shqiptarët për vr asjen, por më pas hetuesit me provat e mbledhura e “gozhduan” duke e bërë që të pranojë autorësinë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments