Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizAda çmend Edin me fotografinë që hodhi ku i duken të pasmet,...

Ada çmend Edin me fotografinë që hodhi ku i duken të pasmet, ai i bën komentin epik

Ada dhe Edi janë dy prej konkurrentëve më të përfolur në mediat rozë për shkak të debateve që kanë patur në Përputhen.

Dyshja duket se po rregullojnë raportin e tyre dhe kjo duket edhe në rrjetet sociale.

Ada dhe Edi i kanë hequr bllokun njëri-tjetrit nga Instagrami dhe konkurrenti nuk nguron as të komentojë në fotot e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto shumë pro vokuese ku tregon fundshpinën dhe Edi i komenton, duke treguar se i pëlqen shumë Ada në foto.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments