Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizArbana Osmani u dha lajmin ‘e hidhur’ banorëve mbrëmë, por edhe vetë...

Arbana Osmani u dha lajmin ‘e hidhur’ banorëve mbrëmë, por edhe vetë u shtang nga ajo që ndodhi më pas

Katër ishin të eleminuarit e kësaj jave, të cilët janë votuar nga publiku nëse duhet të qëndrojnë apo të lënë shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’.

Ethet e garës sa vijnë edhe rriten dhe i eleminuari i dytë për këtë edicion është Arditi.

”Vëllai i Madh” ka vendosur që ndryshe nga çdo vit më parë t’i japë mundësinë disa prej banorëve për tu rikthyer në lojë në rast eleminimi.

Fati e deshi që Arditi të sihte përfituesi i kësaj mundësie.

Ai rikthehet për të vijuar normalisht lojën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments