Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmeBashkëshortja e koreografit erdhi nga Italia dhe u shfaq e r*voltuar në...

Bashkëshortja e koreografit erdhi nga Italia dhe u shfaq e r*voltuar në përballjen në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’, Ilir Shaqiri merr vendimin drastik

Pas takimit me bashkëshorten, Iliri ka vendosur të largohet nga disa raporte brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Ai i ka thënë Sabianit dhe Fifit se përveç raportit me Fifin, Monikën dhe Arjolën nuk do të mbajë kontakte të afërta me asnjë njeri tjetër.

Ai ka theksuar se do të gjendet gjithmonë disa metra larg vajzave të tjera, pasi bashkëshortja e tij ishte e mërzitur nga raporti i tij me Beniadën apo vajzat e tjera.

Më tej ai ka komentuar përzgjedhjen për herë të dytë si lider i shtëpisë dhe faktin se si disa banorë do të donin të tjera zgjedhje për të sulmuar siç dëshirojnë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments