Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizBora Zemani reagon bujshëm pas daljes nga “Big Brother”

Bora Zemani reagon bujshëm pas daljes nga “Big Brother”

Bora Zemani reagoi me ane te nje postimi pas daljes ne Big Brother, ku takoi shoqen e saj Semi Jaupaj por edhe ish partnerin e saj, Donald Veshaj.

“Falenderoj “Big Brother” për emocionet sonte që më bëri pjesë e surprizes me shoqën time të zemrës Semin dhe gjithashtu Donaldin dhe ju falenderoj për mbeshtetjën tuaj!
Ju përqafoj shumë!”-shkruan Bora Zemani.

Ajo u takua me Semin, por edhe me Donald Veshajn gjate qendrimit ne ambientet e Big Brother VIP dhe pas nje bisede me ish partnerin e saj, shkembyen perqafime dhe puthje, madje edhe ne buze.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments