Sunday, October 31, 2021
Google search engine
HomeLajmeE bujshme! Nuk do jetë një por dy vajza super s*ksi që...

E bujshme! Nuk do jetë një por dy vajza super s*ksi që futen në BBV dhe bëjnë lëmsh gjithçka

Këtë të martë do të ketë hyrje të reja në “Big Brother VIP”!

Në shpinë e famshme të “Big Brother VIP” do futen dy vajza te reja, njëra prej tyre është prezantuese shumë e njohur në media, kurse tjetra është showgirl e famshme brenda dhe jashtë Shqiperise.

Mbrëmjen e spektaklit të djeshëm një tjetër konkurrent u eleminua nga publiku, pasi u votua si më pak i pëlqyeri, Ardit Çuni. Mirëpo, banorëve ju është dhënë një mundësi e dytë, vetëm dy prej tyre (ata që kanë fatin në krahun e tyre) mund të kenë shansin të kthehen prapë nëse “bileta” e tyre është vajtje-ardhje. E duket se Arditi e ka patur fatin në krahun e tij dhe ka shpëtuar duke u rikthyer kështu në shtëpi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments