Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmeE rëndë/ Kamioni bie në greminën 60m të thellë, humb jetën 53-vjeçari...

E rëndë/ Kamioni bie në greminën 60m të thellë, humb jetën 53-vjeçari shqiptar

Një aksident i rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Greqi, me pasojë vde kjen e një shqiptari dhe plagosjen e një tjetër shtetasi shqiptar.

Mediet greke raportojnë se një kamion është rrëzuar në 60 metra greminë, duke u shkatërruar plotësisht dhe duke i marrë jetën drejtuesit 53-vjeçar.

Ndërkohë, i plagosur ka mbetur pasagjeri në mjet, shqiptari 56-vjeçar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Kiriaki-Livadhea, në afërsi të fshatit Analipsi, Viotia.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments