Sunday, October 31, 2021
Google search engine
HomeLajmeE rëndë në Shëngjin! Një grua afgane pl*gòs me thìkë një person,...

E rëndë në Shëngjin! Një grua afgane pl*gòs me thìkë një person, dalin detajet e para

Një ngjarje e rën dë ka ndodhur në qytetin e Shëngjinit pak minuta më parë.

Një grua afgane ka sulmuar me th i kë një shtetas tjetër afgan.

Burime bëjnë me dije se v ikt ima është dërguar në spitalin rajonal të Lezhës dhe nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore dhe as rrethanat e kësaj ngjarjeje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments