Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizHyri në shtëpinë e Big Brother, Bora Zemanit i ndodh e papritura...

Hyri në shtëpinë e Big Brother, Bora Zemanit i ndodh e papritura pas daljes

Mbrëmjen e sotme moderatorja Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë e reality show-t për të qenë pranë Semit.

Megjithatë, nuk ishte vetëm surpriza për Semin, pasi Bora takoi gjithashtu edhe Donaldin.

Të dy dhuruan emocione para audiencës, teksa i dhanë edhe një puthje njëri – tjetrit.

Në vetëm një orë, Bora Zemanit iu rrit Instagrami me +15 mijë ndjekës

Padyshim që emocionet që dhuruan sot Bora dhe Donaldi dhe sinqeriteti i moderatores para publikut, bëri që ajo të kishte një audiencë mjaft të madhe në Instagramin e saj, ku nuk kanë munguar as fotot dhe videot.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments