Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizI dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin...

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin e papritur

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia.

Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia e Teas është në krizë dhe këtë e pohoj me gojën e saj.

Rikujtojmë se pak javë më parë, i dashuri e surprizoi Tean në emision me një buqetë me trëndafila, por nuk dihet sesi do të shkojë kjo kr
izë mes çiftit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments