Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeKëmbimi Valutor, 23 Tetor 2021

Këmbimi Valutor, 23 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe një rritje e lehtë e Paundit Britanik.Euroja dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104 Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.4 Shitet 122

Paundi Britanik : Blihet 143.2 Shitet 144.2

Franga Zviceriane: Blihet 113.3 Shitet 114.4

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments